ÜRETİM, CNC TORLAMA, ÇAPAK ALMA, TAŞLAMA, KALIP &TASARIM, SEVKİYAT

SMC METAL KALIP

SMC-4Ø4mm ile Ø52mm arasında çubuk milleri işleyebilme kapasitemiz vardır. Tüm işlemlerle, parçanın tornalama işlemleri bir seferde cnc tezgahta işlenip çıkarılır.
Tezgahlarda, parçalara özgü özel donanımlar mevcuttur. Anahtar ağızları, parça üzerinde düz veya açılı delikler, özel yüzey boşaltmaları yapılabilmektedir.
Kesici takımlarda yapılan etkin çözümler ile en zor işlemler yapılabilmektedir. Otomat, Paslanmaz, Çelik alaşımları ve Aliminyum malzemeler işlenebilmektedir.
8 inç tornalarda Ø280mm çapa kadar işleyebilme kapasitemiz mevcuttur.

Otomatik mil besleme ve boşaltma sistemli makinalarda seri üretim yapılmaktadır.

Çapak AlmaÇapak Alma sürecimizde, taşlama işlemleri tamamlanmış olan ürünlerimizin, keskin köşeleri yuvarlatılarak, çapaksız hale getiriliyor.

Puntasız TaşlamaTaşlama Sürecimizde, çift taraflı olarak ve tek taraflı olarak ürüne özgü taşlamalar yapılmaktadır. Ürünlerin, yüzey paralelliği ve düzlemselliği hassas olarak taşlanabilmektedir.

kalıp tasarımÜretim tümüyle VİSİ cad-cam tasarım programları ile çizim yapılmaktadır. 3 boyutlu kalıp parça tasarımdan sonra, kalıp parça çizimleri yapılmakta ve üretime geçilmektedir.
Kalıp tasarım ve üretimdeki tecrübemiz; bize kalıp işinde doğruluk ve yüksek performans sağlamıştır.
Kalıp imal yeteneğimize ilaveten tasarım ekibimiz, müşteri ihtiyaçlarını tamamen karşılamak için teorik ve pratik tecrübe birleştirilmiştir.
İşleme ebatları X-1100mm Y-600mm kadar işleme kapasitesi mevcuttur.

Banner_Road_Freight_ForwardingTerminlere uygun olarak hareket edilen sevkiyat bölümünde üretimimiz olan ürünler, düzenli ve temiz bir şekilde sevk araçlarına deforme olmayacak şekilde emniyetli biçimde yerleştirilip sevk edilmektedir.

Bize Ulaşın, İletişime geçin, Arayın

Bize ulaşarak ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM